حضور شرکت هگزا در سومین همایش و نمایشگاه عمران شهری

   
 سومین جشنواره، همایش و نمایشگاه عمران شهری همزمان با بیست و چهارمین نشست معاونان فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور، روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه سال ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با مراسم افتتاحیه و سخنرانی آقای دکتر محمدباقر قالیباف (شهردار تهران) برگزار گردید.
در جریان برگزاری این مراسم، از "اولین نقشه پهنه بندی ژئوتکنیکی شهر تهران"، آغاز به کار دستگاه شناسایی حفره های زیرزمینی (GPR) و همچنین "نخستین بانک اطلاعات جامع نقشه ها و عناوین تهران قدیم" با عنوان "تهران نگاری" رونمایی شد.
در نمایشگاه جنبی سومین همایش عمران شهری که در مساحتی حدود ۲۷۰۰ مترمربع برگزار شد، علاوه بر ارائه آخرین توانمندی های شرکت های پیمانکار و مشاور پروژه های عمرانی، برخی از نهادهای کارفرمایی همچون معاونت های فنی و عمرانی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران و معاونت های فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور نیز حضور داشتند.
شرکت هگزا نیز با سابقه ای درخشان، به عنوان مشاوری برتر در طراحی، نظارت و مدیریت طرح پروژه های عمرانی (بیش از 200 پروژه در پایتخت و کلان شهرهای کشور) افتخار حضور در نمایشگاه فوق را داشت و پذیرای مدیران، کارفرمایان و بازدیدکنندگان محترم در این نمایشگاه بود.
 3th Urban Development Conference
   
  
  
  
  
 
 

 
 
 
 

 

  
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.