حضور شرکت هگزا در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته
   
 poster

  
پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، به منظور توسعه و تقویت زیربناهای حمل و نقل ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، صبح روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ حمل ونقل ریلی جهان روزهای 25 تا 28 اردیبشهت ماه در تهران برگزار شد و 160 شرکت داخلی و 130 شرکت خارجی از 16 کشور جهان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را عرضه نمودند.
در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته 130 شرکت از کشورهای سوئد، سوئیس، بلژیک، فرانسه، هند، اوکراین، نیوزیلند، ترکیه، ایتالیا، لتونی، اسپانیا، روسیه، جمهوری چک، چین، آلمان و صربستان شرکت کردند و مقامات راه آهن های ایتالیا، چین، اسپانیا، فرانسه و لتونی نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.
فراخوان برای ساخت و تولید تجهیزات مورد نیاز شرکت های راه آهن، مترو و شرکت های حمل ونقل ریلی، برگزاری نشست های تخصصی با مسئولان صنعت ریلی کشور، رونمایی از آخرین دستاوردهای صنعت ریلی و صنایع وابسته به آن و ارائه ظرفیت های این بخش برای جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی از عمده اهداف برگزاری این نمایشگاه در تهران بود.
این نمایشگاه با حمایت وزرات راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت شرکت های عضو انجمن صنایع ریلی ایران، شرکت های عضو انجمن صنفی حمل ونقل ریلی، دانشکده فنی و مهندسی راه آهن، تولید کنندگان و صنعتگران، شرکت های خدماتی فعال در عرصه شبکه ریلی کشور و شرکت های ریلی در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
شرکت هگزا همچون سالهای گذشته در این نمایشگاه حضوری فعال و گسترده داشت و با معرفی خدمات مهندسی در قالب مشاوره، طراحی، نظارت و مدیریت طرح پروژه های راه و راه آهن، پل های بزرگ و خاص، قطارشهری، سازه های زیرزمینی و تونل، میزبان بازدیدکنندگان و متخصصان در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته بود.

  
 

»»»»
تقدیرنامه
شرکت راه آهن جمهوری اسـلامی ایران
از حضور مشارکت کنندگان در نمایشگاه


  
 

 

  
  
  

  
      
         
         

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.