نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته  Rahsazi Rahdari 1395  
نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور ۱۱۵ شرکت کننده از 28 الی 30 آذر ماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار گردید و ۹۰ درصد شرکت کنندگان این نمایشگاه را بخش خصوصی، عمدتا در زمینه راهداری و راهسازی تشکیل دادند.
این نمایشگاه همزمان با هفته حمل و نقل، از سوی وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با حمایت و مشارکت سازمان جهانی راه و حمل و نقل و با هدف معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های صنعت راهسازی، راهداری و حمل و نقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن آوری، تولیدات و نوآوری های صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری کشور، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فن آوری ها و تکنولوژی های روز دنیا در صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری برگزار گردید.
در نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته علاوه بر وزارتخانه ها و سازمانها، ده‌ها شرکت داخلی و خارجی نوین ترین و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه نمودند. انواع ماشین آلات و دستاوردها در صنایع راه سازی، پل سازی، تونل سازی و همچنین دستگاه‌های مختلف خدمات راهداری شامل لودر، بلدوزر، گریدر،ماشین‌های برف‌روب، ماشین های امداد جاده‌ای، دستگاه‌ها و صنایع مربوط به بهسازی جادها، آسفالت و روکش خیابان‌ها و جاده‌ها، علایم راهنمائی جاده ها و دیگر صنایع مرتبط با راهسازی، راهداری حمل و نقل در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.
 
  
  
    

شرکت هگزا نیز همچون سالهای گذشته با قدمت بیش از 50 ساله خود به عنوان یکی از مشاورین فعال در نمایشگاه حضور داشت تا بتواند در جهت پیشبرد اهداف عالیه این نمایشگاه گام بردارد.


 
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.