دومین همایش سالانه نظام فنی و اجرایی کشور   
 دومین همایش سالانه نظام فنی و اجرایی کشور، با حضور دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونان و مدیران سازمان و نمایندگان شرکت‌های فعال در صنعت احداث کشور همزمان با هفته مهندس در سوم اسفند ماه 1395 برگزار گردید.
رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه، فعالان در صنعت احداث را بخشی از ظرفیت سازمان برنامه و بودجه مطرح کردند و به نوعی این بخش را از همکاران سازمان دانستند.
جناب آقای مهندس غلامحسین مصطفوی، رئیس محترم امور نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این همایش، برگزاری دومین همایش سالانه نظام فنی و اجرایی کشور را حاصل همت، تلاش و همکاری آنان با سازمان دانستند.
شاخص‌های منتخبان برای حضور در این همایش در زمینه شرکت‌های پیمانکاری بیش از ۶۰ سال فعالیت و برای شرکت‌های مشاوره بیش از ۵۰ سال فعالیت، عنوان گردید . در پایان این همایش، طی مراسمی از پیشکسوتان شرکت‌های مهندسین مشاور (پیشگام در صدور خدمات فنی و مهندسی) و شرکت های پیمانکاری (پیشگام در سرمایه‌گذاری اجرای طرح‌های عمرانی)، با اهدا تندیس و لوح تقدیر به عمل آمد
شرکت هگزا با سابقه بیش از نیم قرن در لیست مدعوین این همایش قرار داشت و آقای مهندس حسین چهرآزاد (مییرعامل شرکت هگزا) با دریافت لوح و تندیس ارزشمند این مراسم، افتخاری دیگر را در سوابق شرکت هگزا ثبت نمودند.
  
    
    

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.