انتخاب تقاطع غیرهمسطح میدان استقلال اصفهان به عنوان طرح برتر بتنی سال 96 در پانزدهمین همایش روز بتن (16 مهر 1396)

  
 concrete day
  
 
در پی برگزاری همایش روز بتن در سالهای گذشته و استقبال پرشور متخصصین فعال در زمینه صنعت بتن کشور، در پانزدهم و شانزدهم مهرماه سال جاری نیز پانزدهمین همایش روز بتن و نهمین کنفرانس ملی بتن با برنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی های علمی، معرفی برترین پروژه های بتنی و مجریان آنها، معرفی برگزیدگان مسابقات دانشجویی سراسر کشور، کارگاههای آموزشی و نمایشگاه تخصصی جانبی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در 15 و 16 مهرماه 1396 برگزار گردید.
مراسم انتخاب طرح های برتر بتنی سال 96 در روز بتن (16 مهرماه) ساعت 14:30 با سخنرانی آقای دکتر زاهدی آغاز گردید و معیارهای انتخاب طرح های برتر را نوآوری در طراحی و ساخت، نوآوری در تکنولوژی بتن، زیبایی و هم آهنگی سازه با معمـاری، خلاقیت، دقت و مهـارت خاص به کار گرفته شـده در انجام طـرح در زمینـه های سـاختمانی، پل ها و تونل ها، سـازه های آبی و... عنوان نمودند.
پس از آن با معرفی پروژه سرریز سد داریان (در زمینه سازه های آبی) و مجموعه پل ها و تقاطع غیرهمسطح استقلال اصفهان (در زمینه پل سازی)، به عنوان دو طرح برتر بتنی سال 96، از مجریان پروژه دعوت نمودند تا توضیحاتی در خصوص پروژه ها و شاخص های آن به حاضرین در همایش ارائه نمایند.
از آنجا که شرکت هگزا هرساله با ارائه پروژه های شاخص خود توانسته جوایز متعددی از مجامع مختلف کسب کند، امسال نیز با ارائه پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان استقلال توانست افتخاری دیگر در سوابق خود ثبت کند. 
در این راستا، جناب آقای مهندس سعید کورنگ بهشتی (مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان) به نمایندگی از سوی شهرداری اصفهان (کارفرمای محترم پروژه)، جناب آقای مهندس صرامی از سوی شرکت هگزا (مشاور طراحی و نظارت) و جناب اقای مهندس شعبانیان از سوی موسسه شهید رجایی (در خصوص اجرای تابلیه پل شماره 6 از نوع پل صندوقه بتنی پیش تنیده پیش ساخته) به ارائه و معرفی پروژه پرداختند.
در خاتمه این مراسم به پاس از زحمات صادقانه و ارزشمند دست اندرکاران پروژه، لوح تقدیر و تندیس از سوی انجمن بتن ایران به ارکان پروژه اهدا گردید.

  
 

Esteghlal Interchanges-01 

مجموعه پل ها و تقاطع غیرهمسطح میدان استقلال اصفهان
پروژه منتخب انجمن بتن ایران در سال 1396


  

 
    
        

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.