پنجاهمین سالگرد تأسیس شرکت هگزا

 شرکت هگزا پنجاهمین سالگرد تأسیس شرکت خود را با محوریت بحث درباره ماندگاری شرکتهای بزرگ روز چهارشنبه دوم اردیبهشت 1394 در سالن اجتماعات جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار نمود. در این مراسم علاوه بر اشاره به تاریخچه 50 سال فعالیت و روند رشد شرکت هگزا طی 3 دوره مدیریتی متفاوت، فرصتی بدست آمد تا در باب اهمیت و ضرورت و در عین حال مشکلات تأمین ماندگاری نهادهای تولید کار و ثروت در کشور، سخنرانی هایی انجام شود.  ابتدا آقای مهندس هرمزد رامینه (رئیس شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور ایران)، پس از خوشامدگویی به حاضران، وضعیت ماندگاری شرکت ها در ایران را با آنچه معمولاً در سایر کشورهای پیشرفته اتفاق افتاده و می افتد مقایسه کرد و نظر مدیران و سهامداران و متخصصان برجسته و صاحب اندیشه را به این امر خطیر جلب نمود. سپس آقای دکتر هژیر حائری (رئیس هیأت مدیره شرکت هگزا)، پس از تشکر از شرکت کنندگان، به شرح فشرده ای از تاریخچه شرکت هگزا پرداخت و سخنان خود را با شرحی از تجربه شرکت هگزا در زمینه اقدامات انجام شده برای ماندگاری شرکت پایان داد.
در ادامه برنامه ها یک نمایش صوتی – تصویری به اجرا درآمد و حاضران با نمونه هایی از پروژه های طراحی شده و به اجرا درآمده طی نیم قرن فعالیت شرکت هگزا، که از پیشگامان صنعت پل سازی در کشور است، آشنا شدند.
حضور شرکت هگزا در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ریلی
 

پس از نمایش فیلم پنج سخنرانی به مدت حدود یک ساعت ایراد شد. آقای مهندس غلامرضا شافعی(معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور)، آقای دکتر خیراله خادمی (معاون ساخت و توسعه راههای وزارت راه و شهرسازی)، آقای دکتر مازیار حسینی (معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران)، آقای مهندس علی اتابک (مدیرعامل مهندسین مشاور رهپویان) و آقای مهندس محمد تقی مرادی (مدیرعامل شرکت ساختمانی ویسا)، از زوایای مختلف در باب اهمیت ماندگاری شرکت ها بیانات ارزشمندی  ایراد نمودند.

    
 در بخش پایانی مراسم نیز چند قطعه موسیقی سنتی به اجرا درآمد و آقای مهندس حسین چهرآزاد (مدیرعامل مهندسین مشاور هگزا) با اهدای لوح از مدیران اسبق شرکت تقدیر کرد و با تشکر از مدعوین، مراسم را پایان داد. 
   
پنجاهمین سالگرد تأسیس شرکت هگزا
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هگزا می باشد.